A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.

Spa Info

JAKUZZI BELSŐ SZÍNVÁLASZTÉK
Medencéinket hét gondosan válogatott, gyönyörű, divatos színárnyalatú akril belsővel kínáljuk, mely bármely berendezéssel, és környezettel tökéletesen harmonizál.
JAKUZZI BURKOLAT SZÍNEK
IDŐJÁRÁSÁLLÓ MEDENCEHÁZ

A Well is jakuzzi burkolat fának látszik, de faanyagokkal járó karbantartási teendőket nem igényel, a természet színeihez legjobban passzoló színekben kapható.
Ez a korszerű megoldás évekkel meghosszabbítja a medenceház élettartamát és szépségét, és nem utolsósorban, az újrapácolás sem jelent többé gondot.


CÉDRUS MEDENCEHÁZ

Akik ragaszkodnak a hagyományos fa oldalburkolathoz, nekik kínáljuk a rendkívül ellenálló, felületkezelt kanadai vörös cédrus faburkolatot.
POLI-MAX™ MEDENCETEST MEGERŐSÍTÉS
A WELLIS termékek gyártásakor, az akril kád- és medencetest erősítésére speciális poliuretán habot alkalmazunk, melyet 3 rétegben hordunk fel a tökéletes alakstabilitás elérése érdekében.
Így olyan kiváló mechanikai tulajdonságú terméket kapunk, mely hosszú éveken keresztül szolgálja Ön és családja igényeit.

ELŐNYEI:

• Rendkívüli hőszigetelő képessége megnöveli a kádban vagy medencében kényelmesen – melegvíz utántöltés nélkül – eltölthető relaxációs időt, egyben jelentős energiát takarít meg.

• Kiváló hangszigetelő képességgel bír, jelentősen csökkenti a termék falán áthallatszódó hangok erősségét, így a szomszédot sem fogja zavarni, ha Önnek az éjszaka közepén támadna kedve egy üdítő masszázshoz.

• Vásárlásával támogatjuk a környezetvédelmet, hiszen a PU feldolgozásnál – az üvegszálas technológiával szemben – nem keletkeznek ártalmas kipárolgások és az így készült termék lebomlási periódusa is rövidebb.

• A korszerű technológiának és a felhasznált magas minőségű alapanyagnak köszönhetően minden Európai Uniós szabványnak megfelel.
POLYFOAM SZIGETELÉS
A megfelelő szigetelés ugyanolyan fontos a medencéknél, mint a lakóházaknál.
A WELLIS medencék tripla szigetelése kihasználja a medencegépészet minden hőtani előnyét, miközben visszaveri a hidegebb külső levegőt.
Sok medencegyártó hajlamos csak egyrétegű befúvós habszigetelést használni, mely esetben a medencetest és –ház közötti teljes teret a környezetre is ártalmas habbal töltik fel. Egy másik jellemző hiba, hogy az értékes medencegépészetet is túl messzire – a medenceházon kívülre – helyezik. Az ilyen rendszerekből valóban értékes energiamennyiség illan el a szabadba, mely nem kedvező az Ön pénztárcájának, és a környezetvédelmet sem támogatja.

A WELLIS tripla szigetelése ebből a szempontból teljes körű megoldást nyújt erre a helyzetre. A medenceházat belülről egy vastag hővisszaverő fóliával ellátott szigetelőréteggel fedjük le a padlón és az oldalfalakon is, a medencehéjat pedig körülbelül egy cm vastagságú, több rétegben felhordott poliuretán habbal vonjuk be, mely közismerten rendkívül jó hőszigetelési tulajdonságokkal rendelkezik.
A szivattyúkból és a fűtőberendezésekből származó hőt a fólia visszaveri a medenceházon belül, miközben fűti a medence burkolatát és a vizet.
Ez az egyedülálló és minőségi szigeteléstípus minden WELLIS medencét rendkívül energiatakarékossá tesz, mellyel rengeteg pénzt takarít meg, ráadásul medencéjét környezetbarát módon üzemeltetheti.

A POLYFOAM SZIGETELÉS További előnyei:

• Nem allergén
• Penészálló
• Nincs páralecsapodás
• Nincs baktériális fertőzés veszély
• Tiszta, szagtalan anyag, nincs kipárolgás
• Rugalmas, könnyű
• Energiatakarékos, kiváló hő és hangszigetelő
• Freonmentes technológiával előállítva
SKANDINÁV SZIGETELÉS
Az opcióként választható skandináv szigeteléssel biztos lehet benne, hogy a hideg téli hónapokban is költségkímélően használhatja medencéjét. Többrétegű polyfoam lapokkal, perem alatti, valamint az aljzat és a burkolat közötti szigeteléssel rendkívül energiatakarékossá teheti masszázsmedencéjét.

1. Perem alatti PU hab szigetelés
2. Aljzat és a burkolat közötti szigetelés
3. Többrétegű (3,5 cm vastag) polyfoam szigetelés az oldalburkolaton
VÁKUUMFORMÁZOTT ABS AKRIL PADLÓZAT
A jó alapozás – csakúgy mint bármely ingatlan építésekor – a medence szerkezeténél is fontos, amit vásárlóink is joggal várnak el egy ilyen mértékű beruházás esetén. A WELLIS a kiemelkedően tartós ABS akrilt használja fel medencéje alapjául, mely a szerkezetbe építve távol tartja a medence alkotórészeit és felépítményét a külső káros tényezőktől.

A medencékhez való tökéletes illeszkedés érdekében az alapul szolgáló medence padlót is saját gyártásban, vákuumformázó berendezésünk segítségével készítjük Önnek.
WPC BURKOLAT TARTÓ KERET
Örök élet a masszázsmedence-burkolat tartószerkezetének!

A különleges műanyag és keményfa őrlemény kompozit kivételes stabilitást és időtállóságot biztosít a burkolat tartószerkezetének.

Gondolkodjon hosszútávon, biztosan megéri!
SILENT™ MELEG LEVEGŐS PEZSGŐMOTOR
A meleg levegős pezsgőfürdő extra kényelmet nyújt a standard légbefúvóhoz képest. A meleg légbuborékok lágyan masszírozzák bőrét, kellemes pezsgő hatással kombinálva. Másik nagy előnye, hogy jelentősen lassítja a víz kihűlését.

A Silent™ motorral 60dB alá csökkentettük meleg levegős pezsgőfürdő motorunk zajszintjét.
LAING ENERGIATAKARÉKOS VÍZKERINGETŐ SZIVATTYÚ
A LAIng keringető motor egy nagyon alacsony fogyasztású, (110W/h) berendezés, mely majdnem mindegyik medencemodellünkben alapfelszereltség.
Alacsony fogyasztása, (40%-kal alacsonyabb energia költség egy átlagos keringető motorhoz képest) hosszú élettartama, és a rendkívül halk működése teszi környezetbaráttá, és költséghatékonnyá.
KIEGÉSZÍTŐ FŰTŐEGYSÉG (3KW)
A plusz fűtőegységet azon vásárlóinknak ajánljuk, akik kültéren, a téli hidegekben is hosszabb időt szeretnének tölteni a medencéjükben, a kiegészítő fűtőegységgel biztos lehet abban, hogy akár több órai használat után sem csökken a víz hőmérséklete.
VÍZTISZTÍTÁS
Ha Önnek WELLIS jakuzzija van, biztos lehet abban, hogy a vízminőség minden iparági szabványt kielégít. A medencék többfokozatú szűrő és víztisztító rendszere szennyeződéstől mentes, vegyileg tiszta vizet biztosít, mindeközben lényegesen kevesebb vegyszert használ fel, mint a piacon található többi termék.

A rendszer számos előnye mellett biztos lehet abban, hogy a rendszer víztisztító eljárása megöli a vízben a legtöbb baktériumot, kórokozót, algát, és gombát. A jakuzzi olyan vizet használ, amely nem károsítja a bőrt, a hajat és a fürdőruhát sem. Miközben kényelembe helyezi magát a meleg vízben, a fürdőzés során vízbe kerülő testzsírokat és szennyeződéseket a nagy teljesítményű szivattyúk kiszűrik, ezek biztosítják a víz naponta többszöri 100%-os átszűrését.

A rendszer egyszerű karbantartása érdekében a szűrők egy alapos tisztítás után újrafelhasználhatók és ha cserélni szeretné a szűrőket, azok könnyen kiemelhetők.
ÓZONOS KIEGÉSZÍTŐ VÍZFERTŐTLENÍTÉS
Az ózon természetes fertőtlenítő-szerként gondoskodik a fürdővíz és a csőrendszer tisztaságáról, emellett ránctalanító, bőrfeszesítő hatással is rendelkezik. Az ózongenerátor fertőtlenítő és antibakteriális hatású, használatával környezetbarát módon, minimálisra csökkenthető a víztisztításra használt vegyszerek mennyisége, valamint jelentősen csökkenthető a víz karbantartási költsége.
Allergiásoknak is ajánlott. Az ózon oxigénné alakításakor tisztító hatást fejt ki, eltávolítja a baktériumokat, vírusokat és véd a gombák ellen.
UV-C VÍZFERTŐTLENÍTŐ
Az UV-C sugarat rég óta használják a víz fertőtlenítésére közösségi medencékben, mivel hipoallergén, és szinte 100%-ban elpusztítja a vízben levő vírusokat és baktériumokat.
Sajnos ezek a közületi uszodákban használatos berendezések nehezek, és túl sok helyet foglalnak ahoz, hogy egy jakuzziban elférjenek.

Ezért a PHILIPS-szel karöltve kifejlesztettük a WELLIS WELLZONE2® rendszert, amely forradalmasítja a melegvizes jakuzzi vízfertőtlenítését.

A WELLIS WELLZONE2® könnyű, kompakt és nagyon hatékony. Elhanyagolható mennyiségű áramfelvétel mellet csendben, biztonságosan, és automatikusan, napjában több alkalommal kezeli a vizet a jakuzziban. Kristály tiszta, természetes minőségű fürdővizet biztosít Önnek és családjának, miközben minimálisra csökkenti a vízkezelő szerek használatának szükségességét.
I.S.I.S INTEGRÁLT VÍZKAR BANTARTÓ RENDSZER
A medencékbe beépíthető I.S.I.S. rendszer garantálja az évi egyszeri alkalommal adagolt -tengeri sóhoz hasonló- nátrium bromid természetes bróm ionok formájában való folyamatos áramoltatását, ezzel biztosítva a tökéletes kikapcsolódáshoz szükséges vízminőséget.
Használatával többé nem áll fenn a veszély, hogy kifogy a vízfertőtlenítő, mivel a rendszer folyamatosan áramoltatja, és újra felhasználja a bróm ionokat, hogy medencéjében a víz kristálytiszta és jó minőségű maradjon.

I.S.I.S. – A legegyszerűbb mód, hogy medencéje vizét tisztán tartsa
MICROSTOP SZŰRŐBETÉT
A MICROSTOP vízfertőtlenítő rendszer egy filter-házból, és egy fertőtlenítő patronból áll. Minden fertőtlenítő patron "magja" apró, rizsszem méretű aktív kerámiadarabkákkal van megtöltve.
Ezek a kerámia darabkák, egy nemzetközileg szabadalmaztatott, speciális eljárással készülnek (CARDpool technológia), melynek során szuperfertőtlenítő, csíraölő tulajdonságot kapnak:
A módosított kerámia felületén erős elektrosztatikus kisülésű területek vannak, amelyek - akár 99,9999%-os hatékonysággal - elpusztítják a legtöbb, velük érintkezésbe kerülő mikroorganizmust.

ELŐNYEI:

• Feleslegessé teszi a vegyszerek használatát
Helyettesít minden vegyi anyagot amit általában a víz fertőtlenítésére használunk
• Új fürdő élmény
Páratlanul tiszta víz, szagtalan, bőrbarát (pH 5,5 - 6)
• Törődik az Ön és a környezet egészségével
Ideális a klór, bróm és más vegyi anyagokkal szembeni túlérzékenységben szenvedők számára
Nincs szennyvíz kibocsátás, a használt víz öntözésre is újra felhasználható a kertben
• Nem igényel rendszeres karbantartást
Önálló működés, állandó hatékonyság
• Nincs energiafogyasztása
• Nem áll fenn a berendezés meghibásodásának kockázata
• Bármely jakuzzitípusba beépíthető
AUTOMATA VEGYSZERADAGOLÓK
AUTOMATA VEGYSZERADAGOLÓ (pH)
Automatikusan méri, kijelzi, és beállítja a jakuzzi vizének pH szintjét pH- vegyszer adagolásának segítségével.

AUTOMATA VEGYSZERADAGOLÓ (aktív oxigén)
Automatikusan adagolja a beállított aktív oxigén mennyiséget.
ÜLŐHELYEK ÉS ERGONÓMIA
Medencéink minden ülő- és fekvőhelyének kialakítását komoly tervezési folyamat előzte meg, hogy ergonómiailag tökéletes termékeket gyártsunk Önnek.
Az ülések formája követi a test vonalát, hogy Ön kényelmesen tölthessen el akár órákat is a medencében.
A különböző igényeknek megfelelően változatos fúvóka összetétellel és elrendezéssel készítjük az üléseket, hogy mindenki megtalálja a számára ideális helyet.

INTENSO ÜLÉS

A legpezsdítőbb masszázshely. A hivatásos sportolók, a sportrajongók és a tökéletes testmasszázst keresők használhatják ki az Intenso ülés nyújtotta előnyöket.


BODY FLOW ÜLÉS

Ez az ergonomikusan megtervezett terápiás ülőhely fényűző kényelmet, a gondosan elhelyezett fúvókák pedig felülmúlhatatlan masszázsélményt biztosítanak a teljes test számára.


RELAX ÜLÉS

A rendkívüli testmasszírozó ülőhely számos fúvókája úgy van elhelyezve, hogy azok a nyakat, vállakat, hátat, csípőt és a combot masszírozzák.
WELLIS MASSZÁZSFÚVÓKÁK
A 3 állású TornadoJET™ fúvókával személyre szabható a masszázsfelület nagysága.
Önnek nincs más dolga, csak előre beállítja az egyes fúvókák körzési sugárméretét, és hátradőlve ellazít.
A WELLIS masszázsfúvókákat úgy terveztük, hogy optimális hidromasszázs élményt nyújtsanak minden helyzetben. Az egyes fúvókatípusokat gondosan választottuk ki a különböző medencékhez, az ülésenként eltérő, egyedi hidromasszázs érdekében.
A masszázsfúvókák egyenként nyithatók illetve zárhatók, így még pontosabban koncentrálhatjuk a hidromasszázst, egy konkrét testrészünkre.
MAGMAJET™ ÉLMÉNYFÚVÓKA (EVEREST PREMIUM)
Egy 3 lóerős masszázsmotor teljes kapacitásával rendelkezik a WELLIS MagmaJET™ fúvóka. Akár rá is feküdhet, és lebeghet a súlytalanság állapotában.
VARIO PODS MASSZÁZSHELY
Vadonatúj technológia a jakuzziba építhető masszázspontok területén.
Mélyre ható „ütögetős” masszázs a mélyebb izomrétegekre hat. Külön kezelőegységet kapott, mellyel a hidromasszázs rendszertől függetlenül irányítható. Több masszázsprogram közül választhatunk.
PULSAR™ MASSAGE SYSTEM
9 masszázs program 1 masszázshelyre!

Fokozza a fürdő élményt!

A Pulsar™ masszázs rendszer tartalmaz egy vezérlőt, amely mágnesszelepek nyitásával és zárásával irányítja a vizet a fúvókák 4 csoportjára.
A Pulsar rendszerrel fokozza a masszázsélményt és növeli jakuzzija értékét.
A rendszer kezelőegységével egyénileg választhatja ki a 9 masszázsprogram közül az Önnek leginkább tetszőt. Állítható program-sebességével, tetszőlegesen megállítható programjaival megtöbbszörözheti a masszázsfúvókákban rejlő lehetőségeket.

*Jakuzzinként csak egy masszázshelyre telepíthető.
MICROSILK® OXYGEN THERAPY™
TERMÉSZETES MÉLYTISZTÍTÁS ÉS HIDRATÁLÁS
A MicroSilk® OXYGEN THERAPY™ több, mint 70%-ra növeli a víz oxigén szintjét. Apró méretüknek köszönhetően a mikrobuborékok a pórusok mélyére tudnak hatolni eltávolítva a szennyeződéseket, emellett oxigént szállítanak a bőr jobb anyagcseréje érdekében, megnövelik a száraz bőr hidratáltságát, elősegítik a bőrsejtek növekedését, csökkentik a ráncokat, szarkalábakat, hegeket és bőrhibákat.

EGYENLETES HŐ ÉS JOBB KERINGÉS A "SZAUNA HATÁSNAK" KÖSZÖNHETŐEN
Az átlagos pezsgőfürdő buborékjai a víz felszínén keresztül távoznak ezzel hőt vonva el a medence vizéből. Ezzel ellentétben az apró OXYGEN THERAPY™ buborékok a vízben lebegve pukkannak szét megtartva a hőt a medencében. Ez a hőenergia egyenletes melegséget biztosít a teste körül, ami lehetővé teszi az ún. “szauna hatást”, mely hidratálja bőrét, jobb szív- és érrendszeri keringést okoz.

MÉLYEBB RELAXÁCIÓ ÉS MEGNÖVELT SZERATONIN SZINT A NEGATÍV TÖLTÉSŰ IONOK BELÉLEGZÉSÉN KERESZTÜL
A szétpukkanó mikrobuborékok a víz felszínén anionokat képeznek. Az anionok koncentrációja 80 000 ion/cc, melynek belélegzése növeli a szeratonin szintet, ami bizonyítottan jó közérzetet, nyugalmat, mélyebb alvást biztosít.

AZ OXYGEN THERAPY™ ELŐNYEI:
• OXIGÉNT SZÁLLÍT A BŐR JOBB ANYAGCSERÉJE ÉRDEKÉBEN
• PÓRUSOK MÉLYÉRE HATOLVA ELTÁVOLÍTJA A SZENNYEZŐDÉSEKET
• MEGNÖVELI A SZÁRAZ BŐR HIDRATÁLTSÁGÁT
• ELŐSEGÍTI A BŐRSEJTEK NÖVEKEDÉSÉT
• CSÖKKENTI A HEGEKET ÉS BŐRHIBÁKAT
• MEGSZÜNTETI AZ EKCÉMÁS TÜNETEKET
• KISIMÍTJA A RÁNCOKAT, SZARKALÁBAKAT
WELLIS JAKUZZI VEZÉRLÉS
Medencéinket új fejlesztésű, kiváló minőségű, érintésre működő amerikai vezérlőrendszerrel szereljük, mellyel tökéletesen szabályozhatja a fürdőzési élményt. A vezérlőpult könnyen használható, a vízhőmérséklet, a vízáramlás és a világítás egy gyors gombnyomással beállítható anélkül, hogy el kellene hagynia a meleg vizet. A rendszerben felmerülő esetleges hibákat a diagnosztikai szoftverrel felszerelt számítógép automatikusan kijelzi.

NINCS TÖBB FEJFÁJÁS- itt az új M7® technológia
A megbízhatóság jellemzi az új fejlesztésű Balboa BP sorozatot. Köszönhetően a mérnöki tervezésnek és a szabadalmaztatott M7® technológiának, most az elemek nagyobb megbízhatósággal rendelkeznek, ezáltal megnőtt a várható élettartam, a hagyományos, nem-M7® rendszerekkel szemben. Az innovatív tervezéssel és a ‚state-of-the-art’ gyártással készült minőségi, költséghatékony termék biztosítja a gondtalan működést.

A szabadalmaztatott M7® technológia tartalmazza:
Smart Sensor technológia
• A biztonsági funkciók mindig aktívak
• Mindkét szenzor egyforma
• Az érzékelők szoftveresen figyelik egymást így szabályozva a jakuzzi funkcióit
• Biztosítja a megfelelő működési környezetet a fűtőelem részére
• Nincs a jakuzzi falába telepített érzékelő
• Nincsenek nyomás kapcsoló problémák
SMARTPHONE ALKALMAZÁS
A SmartPhone alkalmazás vadonatúj fejlesztés masszázsmedencéinkhez.
Azonnali hozzáférés és irányítás távolról. Bárhol, bármikor hozzáférhet jakuzzija vezérléséhez, így az otthoni WiFi rendszerre csatlakoztatott medencén beállíthatja a víz hőmérsékletét, a keringetést vagy akár ellenőrizheti a medence aktuális állapotát.
AROMATERÁPIA
Az aromaterápia illatanyagok és illóolajak alkalmazása a lélek és a test kényeztetéséhez. Az illatok pozitívan befolyásolják érzelmi világunkat, ezért az aromaterápiás kezelés kiválóan alkalmas lelki egyensúlyunk rendbe tételéhez és fenntartásához, amely természetesen fizikai állapotunkra is pozitív hatást gyakorol.
A terápia elemei az inhalálás, az aromaterápiás fürdőzés, illetve az illóolajokkal végzett masszázs, amelyek hatásait együttesen élvezheti a WELLIS medencékben, így ötvözve hidroterápiás élményét kedvenc illatainak erejével.
A fürdőzés végére nyugodtabbnak és kipihentebbnek érzi magát, mintha 1-2 órát kedvenc tengerpartján töltött volna.
Egyszerűen rakja bele az aromaterápiás patront az erre kialakított tárolóhelyre, aminek illataromája a hidromasszázs indításával elkeveredik az egész medencében.
VÍZALATTI SZÍNTERÁPIA
A színek különleges hangulattal, érzelmekkel töltik el az embert, amelyek a testünkre is komoly kihatással vannak. A színterápia kedvező hatást gyakorol pszichikai állapotunkra. Már az ősi Egyiptomban felismerték és használták a nap szín-spektrumokra bontott sugarainak jótékony hatását. Az orvostudomány fejlődése során többször kutatták, hogy a különböző színek miként hatnak a szervezet biológiai működésére. Ezeket az eredményeket napjainkban az orvostudomány fény- és színterápiaként széles körben alkalmazza. A Wellis színterápiás világítás négy különböző színű fényre épül: zöldre, sárgára, kékre és vörösre. Medencéink vezérlőegysége folyamatosan, lassú színáttűnéssel váltogatja ezeket az alapszíneket, vagy egy gombnyomással kiválaszthatja a hangulatának legmegfelelőbbet.
EXKLUZÍV SZÍNTERÁPIÁS VILÁGÍTÁS
Az exkluzív színterápiás világítás egy közvetlen vízszint alatti világítás körben a jakuzzi oldalfalába építve, amely medencétől függően 12-20 db LED-ből állhat, melyek összhangban világítanak a medencébe szerelt normál víz alatti színterápiás világítással.
WIPOD MULTIMÉDIA LEJÁTSZÓ
A hangrendszer tartalma:
- Wellis Wipod vezérlőegység
- 2 db beépített pop-up hangszóró
- 1 db beépített mélynyomó berendezés

A Wellis Wipod vezeték nélküli vízálló audio rendszer kimondottan a jakuzziknál fellelhető környezethez készült, a vegyszerek, a víz, és a magas hő elviselésére lett tervezve.
A vízálló távirányító képes tárolni 2Gb zenét, amit továbbít a jakuzziban lévő vízálló erősítőhöz Bluetooth kapcsolaton keresztül. Amennyiben engedélyezi a távirányítóval egy külső Bluetooth eszköz hozzáférését, akár egy mobiltelefonnal is küldhet jelet az erősítőnek.
- Beépített memória: 2GB
- Audio dekóder: MP3
- Beépített tölthető akkumulátor: 1500mAh
- Az akkumulátor lejátszási ideje: 8 óra
- Adatátviteli technológia: Bluetooth 2.0 A2DP
- Vízálló Mp3 lejátszó
- Színes LCD kijelző: 2.4”
- Többnyelvű menü
- Méretek:142x63x25.5mm
- 5m vételi tartomány az erősítő és a távirányító között

Popup hangszórók+mélynyomó:

A Wellis beépített hangszórók egy enyhe nyomásra kiemelkednek a jakuzzi két sarkából, ahonnan a kellemes zenét közvetlen a medence középpontja felé irányítják, így teszik még élvezetesebbé és komfortosabbá a fürdőt.
AQUASOUL™ HANGRENDSZER
A Wellis AquaSoul™ hangrendszerbe a PolyPlanar cég legújabb fejlesztésű, legjobb minőségű vízálló elemeit válogattuk be.
Nem kell többé CD lemezekkel, Mp3 lejátszókkal bajlódnia, vagy más, külső egységet USB kábellel csatlakoztatnia, mert a beépített vevőegységet Bluetooth kapcsolaton keresztül el tudja érni akár mobiltelefonjáról is.

AQUASOUL™ 4.1
- Bluetooth vevőegységgel ellátott 4 csatornás erősítő (120W)
- A jakuzzi peremébe épített vízálló kezelő felület
- Beépített mélynyomó (100W)
- 2 db pop-up hangszóró (50W/darab)
- 2 db beépített hangszóró (35W/darab)

AQUASOUL™ 2.1
- Bluetooth vevőegységgel ellátott 4 csatornás erősítő (120W)
- A jakuzzi peremébe épített vízálló kezelő felület
- Beépített mélynyomó (100W)
- 2 db beépített hangszóró (35W/darab)

AQUASOUL™ 2.1 POP-UP
- Bluetooth vevőegységgel ellátott 4 csatornás erősítő (120W)
- A jakuzzi peremébe épített vízálló kezelő felület
- Beépített mélynyomó (100W)
- 2 db pop-up hangszóró (50W/darab)
THERMOTETŐ
A thermotető alkalmazásának célja, hogy a jakuzzi hőjét a beállított szinten tartsa, mellyel jelentős energiát és pénzt takaríthat meg.

A hőszigetelésről egy speciális hab gondoskodik, melyet kívülről ízléses műbőr borítás fed.

A thermotető középen 120mm vastag, és a jakuzzi szélei felé lejt, (70mm) hogy a ráeső csapadék könnyen lefollyon róla.

Az Xtreme™ téli medencetető átlagosan 5cm-rel vastagabb a hagyományos thermotetőnél, így hatékonyabb szigetelést nyújt. Azoknak ajánljuk, akik a téli időszakban is ki szeretnék használni a szabadtéri fürdőzés jótékony hatásait.
THERMOTETŐEMELŐ
Tetőemelővel történő kiegészítés esetén a thermotető eltávolítási művelet akár egyedül is, minden eddiginél egyszerűbb módon elvégezhető.
UNIVERZÁLIS THERMOTETŐEMELŐ
Kímélje a hátát és fokozza a jakuzziban átélt élvezetet!
Az univerzális tetőemelő szerkezettel akár az Xtreme™ téli thermotetőt is könnyedén, önállóan fel tudja hajtani.
SZIGETELT MEDENCE TAKARÓ
A WELLIS szigetelt medencetakaró más néven, Spa Bag, védelmet nyújt az UV sugárzás ellen, így hosszú időn keresztül megőrizheti medencéjének esztétikai állapotát.
A medencetakaróban lévő szigetelésnek köszönhetően a medencében lévő víz is sokkal lassabban hűl le, ezzel hosszú távon energiát és pénzt takaríthat meg!
  • alt

    HONEYWELL termikus elfolyószelep Tnyit=95°C, 1.3m kapilláris cső

    Részletes leírás Ajánlott tartozék biztonsági hűtőkörökhöz, szilárd tüzelésű, vegyestüzelésű rendszerekhez, vízteres kandallókhoz, kályhákhoz. Működésének lényege, hogy ha a visszatérő fűtőközeg hőmérséklete eléri a biztonsági hőmérsékletet, (jelen esetben 95C°-ot) a szelep kinyit és egy hűtőkörön keresztül visszahűti a fűtőközeget. Fontos még tudni hogy a hűtőkörnek lefolyóra is szüksége van, mivel hálózati folyóvízzel hűti a kört!Műszaki adatok Nettó tömeg 0.75 kg Kialakítás Elfolyószelep Magasság 90 mm Szélesség 160 mm Mélység 190 mm Méret 3/4" Gyártó HONEYWELL

    47 990 Ft
  • alt

    HONEYWELL termikus elfolyószelep Tnyit=95°C, 4m kapilláris cső

    Műszaki adatok:Nettó tömeg 1,12 kg Magasság 94 mm Szélesség 244 mm Mélység 124 mm

    64 990 Ft
  • alt

    BOSCH Solar 5000 TF FKC-2S napkollektor, szolár, 2nm

    Műszaki adatok:Nettó tömeg 40 kg Magasság 75 mm Szélesség 1185 mm Mélység 2020 mm

    269 990 Ft

Gépészet

Nézet:
Darab / oldal:
Rendezés:
  1. ROTHENBERGER galvanizált acél szerszámosláda 5 rekeszes

    ROTHENBERGER galvanizált acél szerszámosláda 5 rekeszes

    29 990 Ft
    ROTHENBERGER galvanizált acél szerszámosláda 5 rekeszesMűszaki adatok Nettó tömeg 5.8 kg Magasság 220 mm Szélesség 205 mm Mélység 575 mm További információk

  2. ROTHENBERGER Rogrip XL 16” vízpumpafogó 3, 5”-ig

    ROTHENBERGER Rogrip XL 16” vízpumpafogó 3, 5”-ig

    27 990 Ft
    Részletes leírás A ROGRIP XL vízpumpafogóval legfeljebb 3.1/2" átmérőjű, különböző típusú csöveket tarthat meg és forgathat.Önszorító: A cső 3 pontos befogása (sima csövek tartásakor fontos) Széles markolat: A nagyobb kényelemért és a jobb erőátvitelért 14 beállítható pozíció: Különböző munkákhoz Csúszásmentes műanyag markolat: Nagy fogási biztonság vízzel és olajjal történő munkavégzés esetén is ROTHENBERGER Curve-Shape-Design: Csökkenti az ujjak becsípődésének veszélyét Gyorsan beállítható vízpumpafogó különböző anyagú, legfeljebb 3.1/2" átmérőjű csövek megtartásához és forgatásához.Különböző csőtípusok megtartásához és megfogásához 3.1/2"-os átmérőig.Műszaki adatok Nettó tömeg 1.32 kg Magasság 25 mm Szélesség 170 mm Mélység 520 mm További információk

  3. CONCEPT MONO MHC-V16W/D2RN7 monoblokk levegő-víz hőszivattyú 16kW

    CONCEPT MONO MHC-V16W/D2RN7 monoblokk levegő-víz hőszivattyú 16kW

    2 739 790 Ft
    Részletes leírás CONCEPT monoblokkos levegő-víz hőszivattyú 16 kW R290 Monoblokk típusú levegő-víz hőszivattyú. Az új, R290 hűtőközeg használata támogatja a klímavédelmi célokat és a magasabb energiahatékonyságot. A lakossági 4-16 kW teljesítménytartomány mellett 30kW-os teljesítményben is megtalálható. A készülékeink alkalmasak meglévő és új épületek fűtési, hűtési és használati melegvíz rendszereinek ellátására. A kiemelkedően magas előremenő vízhőmérséklet következtében ezek a hőszivattyúk alkalmasak lehetnek tisztán radiátoros rendszerek fűtésére is.Jellemzők: SCOP 4,6 felett R290 hűtőközeg ( ODP=0, GWP=3) Akár +75˚C-os előremenő vízhőmérséklet Beépített villamos tartalékfűtés 10 kW-ig 3 kW, 12-16 kW között 9 kW Csendes üzemmód HMV prioritás üzemmód HMV tároló fertőtlenítés Cirkulációs szivattyú vezérlése Fűtési üzem puffertároló figyeléssel Smart grid kontaktus fogadása Két fűtési kör vezérlése Színes, LCD vezérlő Beépített Wifi és Modbus kapcsolat Kaszkád üzem 6 db készülékig Akár 96 db készülék vezérlése Modbus-on keresztül Előremenő vízhőmérséklet 5-75 ˚C Működési tartomány -25 - 46 ˚CMűszaki adatok Nettó tömeg 137.00 kg Típus MHC-V16WD2RN7 Feszültség 400 V Csatlakozó méret 5/4" Energiaosztály A+++ / A++ Magasság 865 mm Szélesség 1385 mm Mélység 523 mm Környezeti hőmérséklet -25 - 46 °C Áramfelvétel 3x 11 A COP érték 4,4 Hűtőközeg R290 Hangnyomásszint 56 dB(A) EER érték 3,9 SEER érték 5,12 SCOP érték 4,59 Fűtési teljesítmény 9,7 - 15 kW Gyártó Concept Hűtőközeg töltet (kg) 1,25 kg Hűtési teljesítmény 14 - 16 kW További információk

  4. CONCEPT MONO MHC-V12W/D2RN7 monoblokk levegő-víz hőszivattyú 12kW

    CONCEPT MONO MHC-V12W/D2RN7 monoblokk levegő-víz hőszivattyú 12kW

    2 633 590 Ft
    Részletes leírásCONCEPT monoblokk levegő-víz hőszivattyú 12 kW Monoblokk típusú levegő-víz hőszivattyú. Az új, R290 hűtőközeg használata támogatja a klímavédelmi célokat és a magasabb energiahatékonyságot. A lakossági 4-16 kW teljesítménytartomány mellett 30kW-os teljesítményben is megtalálható. A készülékeink alkalmasak meglévő és új épületek fűtési, hűtési és használati melegvíz rendszereinek ellátására. A kiemelkedően magas előremenő vízhőmérséklet következtében ezek a hőszivattyúk alkalmasak lehetnek tisztán radiátoros rendszerek fűtésére is.Jellemzők:SCOP 4,6 felett R290 hűtőközeg ( ODP=0, GWP=3) Akár +75˚C-os előremenő vízhőmérséklet Beépített villamos tartalékfűtés 10 kW-ig 3 kW, 12-16 kW között 9 kW Csendes üzemmód HMV prioritás üzemmód HMV tároló fertőtlenítés Cirkulációs szivattyú vezérlése Fűtési üzem puffertároló figyeléssel Smart grid kontaktus fogadása Két fűtési kör vezérlése Színes, LCD vezérlő Beépített Wifi és Modbus kapcsolat Kaszkád üzem 6 db készülékig Akár 96 db készülék vezérlése Modbus-on keresztül Előremenő vízhőmérséklet 5-75 ˚C Működési tartomány -25 - 46 ˚CMűszaki adatokNettó tömeg 137.00 kg Típus MHC-V12WD2RN7 Feszültség 400 V Csatlakozó méret 5/4" Energiaosztály A+++ / A++ Magasság 865 mm Szélesség 1385 mm Mélység 523 mm Környezeti hőmérséklet -25 - 46 °C Áramfelvétel 3x 11 A COP érték 4,8 Hűtőközeg R290 Hangnyomásszint 51 dB(A) Hangteljesítményszint 65 dB(A) EER érték 4,5 SEER érték 5,19 SCOP érték 4,67 Fűtési teljesítmény 8,45 - 12 kW Gyártó Concept Hűtőközeg töltet (kg) 1,25 kg Hűtési teljesítmény 11,5 - 12 kW További információk

  5. HAJDU Z200 C ERP 200 literes villanybojler 2.4 kW száraz fűtőbetéttel

    HAJDU Z200 C ERP 200 literes villanybojler 2.4 kW száraz fűtőbetéttel

    263 990 Ft
    Részletes leírásMűszaki adatokNettó tömeg 55.3 kg Típus Z200 C ErP Elhelyezés Fali Feszültség 230 V Csatlakozó méret 1/2" Teljesítmény 2,4 kW Energiaosztály C Kialakítás Hagyományos Magasság 1510 mm Szélesség 544 mm Mélység 557 mm Max. üzemi nyomás 6 bar Védettségi fokozat IPX4 Áramfelvétel 11 A Csapolási profil L Érintésvédelmi osztály I. Fűtőbetét típusa Száraz Felfűtési idő (?T50°C) 5,3 h Gyártó Hajdu Készenléti energia 65°C-on 1,6 kWh/24h További információk

  6. HAJDU Z150 C ERP 150 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    HAJDU Z150 C ERP 150 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    227 190 Ft
    Részletes leírásMűszaki adatokNettó tömeg 42.5 kg Típus Z150 C ErP Elhelyezés Fali Feszültség 230 V Csatlakozó méret 1/2" Teljesítmény 1,8 kW Energiaosztály C Kialakítás Hagyományos Magasság 1195 mm Szélesség 515 mm Mélység 528 mm Max. üzemi nyomás 6 bar Védettségi fokozat IPX4 Csapolási profil L Tartálytérfogat 150 liter Érintésvédelmi osztály I. Fűtőbetét típusa Száraz Felfűtési idő (?T50°C) 5,3 Gyártó Hajdu Készenléti energia 65°C-on 1,65 kWh/24h Maximális vízhőmérséklet 80 °C További információk

  7. HAJDU Z100 C ERP 100 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    HAJDU Z100 C ERP 100 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    148 990 Ft
    Részletes leírásMűszaki adatokNettó tömeg 32.65 kg Típus Z100 C ErP Elhelyezés Fali Feszültség 230 V Csatlakozó méret 1/2" Energiaosztály C Kialakítás Hagyományos Magasság 870 mm Szélesség 515 mm Mélység 528 mm Max. üzemi nyomás 6 bar Áramfelvétel 8 A Csapolási profil M Tartálytérfogat 100 liter Érintésvédelmi osztály I. Fűtőbetét típusa Száraz Felfűtési idő (?T50°C) 3,5 h Gyártó Hajdu Készenléti energia 65°C-on 1,19 kWh/24h Maximális vízhőmérséklet 80 °C További információk

  8. HAJDU Z50 C ERP 50 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    HAJDU Z50 C ERP 50 literes villanybojler 1.8 kW száraz fűtőbetéttel

    139 990 Ft
    Részletes leírásMűszaki adatokNettó tömeg 22.6 kg További információk

  9. VAILLANT eloBLOCK VE 24/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 24kW, 400V

    VAILLANT eloBLOCK VE 24/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 24kW, 400V

    521 390 Ft
    Részletes leírás VAILLANT eloBLOCK VE 24/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 24 kW, 400 V A legbiztonságosabb hőtermelő a gyors kiegészítő fűtéshez Kiegészítő fűtésnek tökéletes, pl. egy hőszivattyús rendszeren belül Meglévő fűtési rendszerekbe is könnyen integrálható eBUS kommunikációra alkalmas vezérlés Megbízható alternatíva, ha nincs lehetőség vezetékes gázellátásra csatlakozniIdeális megoldások Számos lakóházban vegyes-tüzelésű kazánokat használnak, amelyeket naponta legalább egyszer kell tűzifával megrakni, így a működtetéshez a kezelő folyamatos jelenléte szükséges. Amennyiben ez nem biztosítható, az eloBLOCK elektromos fali fűtőkészülék tökéletesen alkalmas a napi feladatok átvállalására. Ezen kívül abban az esetben, ha több fűtési hőenergiát kell gyorsan felhasználásra rendelkezésre bocsátani, ideális választás a műszakilag és külső megjelenésében is teljesen átdolgozott eloBLOCK elektromos fali fűtőkészülék. Ennek alapján ez a készülék egy hőszivattyús rendszeren belül a csúcsterhelések lefedésére alkalmazható. Ugyanolyan jól használható ezen kívül nyaralók és alárendeltebb épületek egyszerű fűtési rendszeriben. Használata különösen fenntartható, amennyiben a készüléket az auroPOWER napelemes rendszerrel kombináljuk. Az eBUS kommunikációra képes vezérlésnek köszönhetően az eloBLOCK meglévő fűtési rendszerekbe is beköthető.Gyorsan és kényelmesen elérhető beltéri hőmérséklet Nagyhatékonyságú fűtési szivattyújával, optimális teljesítmény-illesztésével és a lágy teljesítmény-fokozatokkal a megújult eloBLOCK takarékosan fogyasztja a villamos energiát. A legmagasabb fokú üzembiztonságról a beépített fagyvédelmi funkció, illetve a biztonsági hőfokkorlátozó gondoskodik folyamatosan. A finomra hangolt szabályozással, valamint a fokra pontosan beállítható melegvíz-hőmérséklettel minden időszakban a kívánt lakótér komfort gyorsan és kényelmesen érhető el.Vaillant eloBLOCK elektromos kazán, fali kazánMűszaki adatok Nettó tömeg 27.1 kg Típus eloBLOCK VE 24/14 EU II ERP Feszültség 400 V Csatlakozó méret 3/4" Teljesítmény 24 kW Energiaosztály D Magasság 740 mm Szélesség 410 mm Mélység 310 mm Max. üzemi nyomás 3 bar Védettségi fokozat IP40 Gyártó Vaillant Kismegszakító fázisonként / egyfázis (A) További információk

  10. VAILLANT eloBLOCK VE 21/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 21kW, 400V

    VAILLANT eloBLOCK VE 21/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 21kW, 400V

    506 590 Ft
    Részletes leírás VAILLANT eloBLOCK VE 21/14 EU II ERP fűtőkazán, elektromos, 21 kW, 400 V A legbiztonságosabb hőtermelő a gyors kiegészítő fűtéshez Kiegészítő fűtésnek tökéletes, pl. egy hőszivattyús rendszeren belül Meglévő fűtési rendszerekbe is könnyen integrálható eBUS kommunikációra alkalmas vezérlés Megbízható alternatíva, ha nincs lehetőség vezetékes gázellátásra csatlakozniIdeális megoldások Számos lakóházban vegyes-tüzelésű kazánokat használnak, amelyeket naponta legalább egyszer kell tűzifával megrakni, így a működtetéshez a kezelő folyamatos jelenléte szükséges. Amennyiben ez nem biztosítható, az eloBLOCK elektromos fali fűtőkészülék tökéletesen alkalmas a napi feladatok átvállalására. Ezen kívül abban az esetben, ha több fűtési hőenergiát kell gyorsan felhasználásra rendelkezésre bocsátani, ideális választás a műszakilag és külső megjelenésében is teljesen átdolgozott eloBLOCK elektromos fali fűtőkészülék. Ennek alapján ez a készülék egy hőszivattyús rendszeren belül a csúcsterhelések lefedésére alkalmazható. Ugyanolyan jól használható ezen kívül nyaralók és alárendeltebb épületek egyszerű fűtési rendszeriben. Használata különösen fenntartható, amennyiben a készüléket az auroPOWER napelemes rendszerrel kombináljuk. Az eBUS kommunikációra képes vezérlésnek köszönhetően az eloBLOCK meglévő fűtési rendszerekbe is beköthető.Gyorsan és kényelmesen elérhető beltéri hőmérséklet Nagyhatékonyságú fűtési szivattyújával, optimális teljesítmény-illesztésével és a lágy teljesítmény-fokozatokkal a megújult eloBLOCK takarékosan fogyasztja a villamos energiát. A legmagasabb fokú üzembiztonságról a beépített fagyvédelmi funkció, illetve a biztonsági hőfokkorlátozó gondoskodik folyamatosan. A finomra hangolt szabályozással, valamint a fokra pontosan beállítható melegvíz-hőmérséklettel minden időszakban a kívánt lakótér komfort gyorsan és kényelmesen érhető el.Vaillant eloBLOCK elektromos kazán, fali kazánMűszaki adatok Nettó tömeg 25.9 kg Típus eloBLOCK VE 21/14 EU II ERP Feszültség 400 V Csatlakozó méret 3/4" Teljesítmény 21 kW Energiaosztály D Magasság 740 mm Szélesség 410 mm Mélység 310 mm Max. üzemi nyomás 3 bar Gyártó Vaillant Kapcsolási fokozatok 3 Kismegszakító fázisonként / egyfázis (A) 3x 40 A További információk

Nézet:
Darab / oldal:
Rendezés: